Prachtige Comilfo Plus Z hengst met als grootmoeder Pia Heldenlaan die de moeder is van
For Fox Heldenlaan (For Pleasure) - ISJ 1.55m
Goedgekeurde hengsten Washington DC Heldenlaan (Espri), Balou van de Heldenlaan (Parco) en Captain Celano Z (Celano)
VIDEO​
COMILFO PLUS Z | COMME IL FAUT | CORNET OBOLENSKY |
RATINA Z | ||
BARONESSE | BALOU DU ROUET | |
WEINRANKE | ||
ORNELLA HELDENLAAN Z | VDL ORAME | INDOCTRO |
IRAMEE | ||
PIA HELDENLAAN | PINKUS | |
DONAULOB |
Auction costs (9%) and vat (21%) are not included in the bid!
Uw bod: | € 250,00 |
+ VAT: |
€ 52,50 (Indien relevant) |
Veilingkosten: | € 22,50 |
+ VAT: |
€ 4,62 (Indien relevant
) |
Vermoedelijk totaal: | € 272,00 |
+ VAT: |
€ 57,12 (Indien relevant
) |
Accepteer de voorwaarden en bevestig uw bod:
Copyright 2017 Auction Twinkeling. Developed by Pweb Solutions